Sinneblom-strjitte 8, Kootstertille te koop

Kootstertille

Sinneblom-strjitte 8

€ 498.500 kosten koper

Ik heb interesse in dit object

Open Huis: a.s. 1 april van 11:00 tot 15:00.

Omschrijving

Sinneblom-strjitte 8, Kootstertille te koop

Deze riante bungalow combineert een mooie woonstand in een groene woonomgeving nabij de haven met een zee aan woonruimte van ca. 224m², een royale carport van ca.52,5m² en een privacy volle tuin.

Doordat alle vertrekken gesitueerd zijn op de begane grond is het levensloopbestendig maar het kan ook prima gebruikt worden als mantelzorgwoning of u kunt hier het wonen combineren met een aan huis verbonden beroep/bedrijf.

Het perceel is ook royaal met ca. 940m² eigen grond en het is gelegen in een ruim opgezette woonomgeving met grote groenplantsoenen. Deze degelijk gebouwde en zorgvuldig onderhouden vrijstaande woning is voorzien van 15 zonnepanelen (2019), voor de warm water voorziening en de centrale verwarming is er een Intergas c.v. ketel (2018) en in september 2022 is de Remeha warmtepomp geplaatst, verder is het geheel geïsoleerd en recent is er HR++ isolatieglas geplaatst. Het bitumendak is in 2021 vernieuwd en het schuine dak is in 2013 geïsoleerd. Dit alles heeft geresulteerd in het gunstige energielabel A. In 2022 is het schilderwerk ook nog eens uitgevoerd door een professional.

Indeling:
De overdekte entree leidt tot een zeer ruime hal/ontvangstruimte met laminaatvloer (2022) met toegang tot de woonkamer, eetkamer met lichtkoepel, vijf slaapkamers, hobbyruimte, toiletruimte met fonteintje en badkamer en bijkeuken.

De tuingerichte woonkamer van ca. 32,5m² met lichtkoepels en de raampartij geeft zicht op het terras. De vloer is voorzien van vloerverwarming en afgewerkt met een plavuizenvloer. De aangrenzende half open keuken met inbouwkeuken is in 2019 voorzien is van nieuwe inbouwapparatuur (koel/vriescombinatie, vaatwasser, inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en de combi-oven), ook deze ruimte is voorzien van vloerverwarming.

De badkamer is met een inloopdouche, design radiator en een meubel met vaste wastafel. De bijkeuken heeft witgoedaansluitingen en keukenblok met afzuigkap. Aangrenzend is de berging met c.v. opstelling en achteringang.

De vijf grote (slaap)kamers van 13,1m², 13,3m², 18,4m², 18,8m² en 26,1m² waarvan deze grootste slaapkamer beschikt over een aangrenzende kleinere ruimte die nu in gebruik is als berging maar bijvoorbeeld ook zeer geschikt is als badkamerruimte. De (slaap)kamers aan de zuidzijde zijn voorzien van trouwens voorzien van zonwering. Tot slot is er nog een grote kamer van ca. 25,8m² met erker, welke nu als hobbyruimte gebruikt wordt maar welke ook ook als slaapkamer gebruikt kan worden.

Rondom de woning ligt een royale tuin, onderhoudsvriendelijk aangelegd met meerdere terrassen en een tuinberging.

Aan de voorzijde geeft een afsluitbare poort toegang tot de oprit en ruime parkeergelegenheid. Aan de achterzijde is een tweede toegang met afsluitbaar hekwerk dat toegang geeft tot de carport die geschikt is voor twee auto's.

Kootstertille is een dorp met een goed voorzieningenniveau; de winkels, sportaccommodaties, basisschool en het openbaarvervoer (bus) liggen allen op korte afstand. Verder is Kootstertille een goed bereikbare woonplaats zowel ten opzichte van Leeuwarden, Surhuisterveen, Drachten en Groningen.

Om een eerste indruk te krijgen kunt u de video en de fotoserie bekijken, is uw interesse dan gewekt? Maak dan snel een afspraak, wij van De Flexibele Makelaars laten u deze royale woning namelijk graag van binnen zien!

Kenmerken

Overdracht

Soort
Bungalow, vrijstaande woning
Vraagprijs
€ 498.500 kosten koper
Aangeboden
4 maanden geleden
Gewijzigd
4 weken geleden
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bestemming

Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte
Permanente bewoning
Ja
Recreatiewoning
Nee

Bouw

Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1982
Bouwjaar omschrijving
Bouwjaar is 1982, uitbreiding is van 1985
In aanbouw
Nee
Onderhoud (binnen)
Goed
Toelichting
Goed onderhouden staat
Onderhoud (buiten)
Goed
Toelichting
Goed onderhouden staat
Dak
Samengesteld dak
Dak materialen
Pannen, bitumineuze dakbedekking
Dak toelichting
Deels lessenaars dak en deels plat dak met bitumineuze dakbedekking

Energie

Energielabel
Einddatum
5 november 2030
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geisoleerd, hr glas
Verwarming
Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk, elektrische verwarming, warmtepomp
Warm water
Cv ketel
C.v.-ketel
Intergas gas gestookte combiketel uit 2018 eigendom

Oppervlakken en inhoud

Perceeloppervlakte
940 m²
Woonoppervlakte
224 m²
Overige ruimten
26 m²
Inhoud
942 m³

Indeling

Woonlagen
1 woonlagen
Kamers
7 kamer(s) waarvan 6 slaapkamer(s)
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, tv kabel, buitenzonwering, zonnepanelen, natuurlijke ventilatie

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk
Tuin
Tuin rondom, zonneterras (Verzorgd)
Tuin oppervlakte
600 m²
Ligging
Gelegen op (bereikbaar via achterom)
Parkeren
Openbaar parkeren, op eigen terrein
Parkeren
Op het eigen terrein en aan de openbare weg.

Garage

Garage soort
Carport
Isolatie
Geen isolatie
Oppervlakte
53 m² (6,73m diep en 7,83m breed)

Schuur / berging

Schuur / berging soort
Vrijstaand hout
Aantal
1

Kadaster kooten c 3047

Oppervlakte
940 m²
Omvang
Geheel perceel

Locatie

Meer informatie

De Flexibele Makelaar is u graag van dienst. Voor meer informatie of vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij zullen u hierna zo snel mogelijk en op de manier waarop u dat wenst terug antwoorden.

Ik heb interesse in dit object

Zoek in ons aanbod

Toon resultaten op kaart

Wij werken samen met: