Kootstertille
Van Stolbergstrjitte 2
Omschrijving
Van Stolbergstrjitte 2, Kootstertille te koop
Welkom bij deze prachtige en goed onderhouden hoekwoning aan de Van Stolbergstrjitte 2 in Kootstertille! Deze instapklare woning biedt alles wat je zoekt en meer. Deze fijne gezinswoning beschikt over drie ruime slaapkamers, een moderne keuken en badkamer (beiden vernieuwd in 2019) en een uitgebouwde bijkeuken. Bovendien heb je hier de luxe van een eigen oprit, een ruime houten garage en een veranda.
De woning beschikt nu over een energielabel C. Met een Intergas HR-ketel uit 2017 is de woning zowel comfortabel als efficiënt. De kozijnen zijn allemaal uitgevoerd in kunststof met HR beglazing in 2020. Dit is uitgevoerd na het maken van het label en is daarin dus niet meegenomen.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Entree via de voordeur; hal met meterkast, kelderkast en trapopgang; toiletruimte met hangtoilet; woonkamer met openslaande deuren; open keuken met diverse inbouwapparatuur; bijkeuken met achterdeur.
Eerste verdieping:
Overloop; 3 slaapkamers; badkamer met inloopdouche, hangtoilet en wasmeubel.
Tweede verdieping:
Middels vlizotrap bereikbare bergzolder.
Buiten:
Op een royaal perceel van 253 m² eigen grond kun je genieten van een heerlijke tuin waar je volop privacy hebt. De vrijstaande houten garage biedt voldoende opslag- of hobbyruimte en de overkapping is een fijne plek om van het buitenleven te genieten. Auto's parkeer je naast de deur op de eigen oprit. De voortuin is voorzien van onderhoudsarm grind
Het dorp Kootstertille:
Kootstertille is een vriendelijk dorp met een hechte gemeenschap en een breed scala aan voorzieningen waaronder een supermarkt, diverse winkels en bedrijven. Het dorp heeft verder een basisschool en sportfaciliteiten. Bovendien ben je vanuit Kootstertille in een mum van tijd in omliggende dorpen en steden, zoals Buitenpost en Drachten, wat het een ideale locatie maakt voor wie rust zoekt zonder te ver van het stadse leven te willen zijn.
Perfect voor gezinnen, starters of wie op zoek is naar een rustige plek met alle comfort van een moderne woning! Benieuwd naar deze kans? Neem snel contact met ons op en plan je bezichtiging! Onze flexibele makelaars staan voor je klaar!
Kenmerken
Overdracht
- Soort
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Vraagprijs
- € 275.000 kosten koper
- Aangeboden
- 2 maanden geleden
- Gewijzigd
- 2 dagen geleden
- Status
- Onder bod
- Aanvaarding
- In overleg
Bestemming
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Huidige bestemming
- Woonruimte
- Permanente bewoning
- Ja
- Recreatiewoning
- Nee
Bouw
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Bouwjaar omschrijving
- Gebouwd in 1972.
- In aanbouw
- Nee
- Onderhoud (binnen)
- Goed
- Toelichting
- De woning is goed onderhouden.
- Onderhoud (buiten)
- Goed
- Toelichting
- De woning is goed onderhouden.
- Dak
- Zadeldak
- Dak materialen
- Bitumineuze dakbedekking
- Dak toelichting
- Zadeldak.
Energie
- Energielabel
- Einddatum
- 16 februari 2025
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie, dubbel glas
- Verwarming
- Cv ketel
- Warm water
- Cv ketel
- C.v.-ketel
- Intergas hre gas gestookte combiketel uit 2017 eigendom
Oppervlakken en inhoud
- Perceeloppervlakte
- 503 m²
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Inhoud
- 322 m³
Indeling
- Woonlagen
- 3 woonlagen
- Kamers
- 4 kamer(s) waarvan 3 slaapkamer(s)
- Badkamers
- 1 badkamer(s) en 1 aparte toilet(ten)
- Badkamervoorzieningen
- Toilet, douche, wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche
- Voorzieningen
- Tv kabel, buitenzonwering, natuurlijke ventilatie
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin, zijtuin, tuin rondom (Normaal)
- Tuin oppervlakte
- 100 m²
- Ligging
- Gelegen op (bereikbaar via achterom)
- Parkeren
- Openbaar parkeren, op eigen terrein
- Parkeren
- Er is voldoende parkeergelegenheid in de omgeving en op eigen oprit.
Garage
- Garage soort
- Vrijstaand hout
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
- Oppervlakte
- 38 m² (7,41m diep en 5,07m breed)
- Capaciteit
- 1 auto(s)
- Aantal
- 1
Schuur / berging
- Schuur / berging soort
- Vrijstaand hout
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
- Aantal
- 1
Kadaster kooten c 3026
- Oppervlakte
- 253 m²
- Omvang
- Geheel perceel
Kadaster kooten c 3027
- Oppervlakte
- 250 m²
- Omvang
- Geheel perceel
Locatie
Meer informatie
De Flexibele Makelaar is u graag van dienst. Voor meer informatie of vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij zullen u hierna zo snel mogelijk en op de manier waarop u dat wenst terug antwoorden.