Er is nog geen video beschikbaar voor dit object
372 m² woonoppervlakte
885 m² perceeloppervlakte
9 kamers, waarvan 5 slaapkamers
Deze royale woning is gelegen in de dorpskern van Drachtstercompagnie op een ruim perceel van 885 m² aan eigen grond. Het geheel biedt u vele mogelijkheden zoals o.a. de mogelijkheid tot ruim wonen, waarbij de woningen diverse gelegenheid biedt om het naar eigen smaak in te richten. Door de gemengde bestemming is het de ideale woning om werken en wonen aan huis te combineren.
Naast wonen is van alles mogelijk! Zo is detailhandel toegestaan, maar ook dienstverlening en verschillende horecadoeleinden.
Het woonhuis gebouwd in 1946 is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. Het geheel wordt verwarmd door een HR combiketel van Remeha uit 2016. De bedrijfsruimte is voorzien van een airco die zowel verwarmd als koelt. De pui in de jaren 30 stijl is voorzien van automatische schuifdeuren en is geplaatst in 2016.
De indeling van deze woning is als volgt:
Zij-entree, hal met trapopgang en toilet, de woonkamer en suitedeuren met aansluitend de woonkeuken.
Eerste verdieping:
Een ruime overloop met toegang naar het platte dak, aansluiten vier slaapkamers en de badkamer met douche en dubbele wastafel.
Tweede verdieping:
Middels vaste trap te bereiken ruime zolderverdieping.
De voormalige bedrijfsruimte:
Entree via de automatische schuifdeuren, de grote open ruimte van ca. 210m2, de kelder, kantoor/kantine met een keukenopstelling, magazijn met toiletgroep en achterentree.
Een woonhuis met bedrijfsruimte die door de gemengde bestemming u veel mogelijkheden biedt zoals onder andere: een winkel, kantoor, praktijk, atelier, opslag studio, trainingsruimte enz.
Drachtstercompagnie
De dorpsvoorzieningen zoals school, kerk, sportfaciliteiten, openbaar vervoer, diverse verenigingen, kapsalon, en kinderopvang bevinden zich op loop/fietsafstand.
Het gemoedelijke en gezellige dorp Drachtstercompagnie is een levendig dorp met zo’n 1200 inwoners en tal van dorpsvoorzieningen gelegen nabij Drachten. De vele voorzieningen van Drachten bereikt u 5 tot 10 autominuten. Tevens ligt het dorp nabij de op- en afrit van de snelweg A7 hierdoor zijn de plaatsen Drachten, Leeuwarden en Groningen snel te bereiken. Een ideale centrale ligging in combinatie met een prachtige woonomgeving.
Is uw interesse voor dit mooie pand gewekt? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging om uw indruk compleet te maken. Wij heten u alvast van harte welkom aan de Tsjerkebuorren 5 te Drachtstercompagnie.
Bekijk alle kenmerken...
Vraag een bezichtiging aan
Ontdek de ligging van deze woning