
Surhuisterveen
De Ekster 2
Omschrijving
De Ekster 2, Surhuisterveen te koop
Op zoek naar rust en ruimte, maar toch dichtbij het centrum? Het beste van deze 2 werelden komt samen op De Ekster 2! Dit juweeltje in een zeer gewilde woonwijk kent ruim 180 m2 woongenot op een ruime hoekkavel van 963 m2, beschikt over maar liefst 5 slaapkamers én binnen enkele fiets-, wandel- of autominuten staat u in de winkelstraat van Surhuisterveen met haar talloze winkels.
De robuuste en traditioneel gebouwde woning in landelijke stijl is gebouwd in 1979, altijd perfect onderhouden en is enkele jaren geleden aangevuld met een badkamer op de begane grond. De sfeervolle woning staat in een gezellige buurt waar veel wordt georganiseerd!
Indeling:
Begane grond: Achter de voordeur ontvouwt zich een ruime hal met garderobe en meterkast en een toilet met fonteintje. Uitgebreid dineren is geen probleem in de royale eetkamer van maar liefst 28,5 m2 en aan de zuidkant van de woning treft u een woonkamer om u tegen te zeggen! Met de kortere dagen voor de deur is de aanwezige open haard een extra bonus voor gegarandeerd sfeervolle herfstavonden. In de keukenruimte bevindt zich de toegang tot de kelder en de massief houten keuken zelf is uitgerust met een karakteristiek tegeltjes-werkblad. Via de bijkeuken met wasmachineaansluiting komt u in de eerste badkamer met douche en wastafel.
Eerste verdieping: Via de trap in de hal belandt u op de heerlijke lichte overloop met vide en dakraam. Op de verdieping zijn 5 slaapkamers te vinden, de cv-ruimte en een 2e badkamer. De badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en toilet en bereikbaar vanaf de overloop alsmede uit de naastliggende (ouder)slaapkamer.
Garage en tuin:
De auto kan op de oprit geparkeerd worden maar kan ook overdekt staan in de ruime garage (met bergzolder) welke eveneens binnendoor via de bijkeuken bereikbaar is. Rondom de woning kunt u genieten van een fraai aangelegde tuin met diverse leuke zithoekjes en een overkapping met aangrenzende houten berging. Aan groen geen gebrek want de tuin is overladen met de mooiste planten, struiken, bloemen en bomen!
Het energielabel is in aanvraag en betreft momenteel een voorlopig C-energielabel. Een voorlopig label heeft geen officiële status. Het is bedoeld als kennismaking met het energielabel.
Surhuisterveen:
Surhuisterveen is een geliefde woonplaats en vervult een regiofunctie met o.a. meer dan 100 winkels, vier supermarkten, een groot zwembad, vele horecagelegenheden, een museum, een bibliotheek, basisscholen en voortgezet onderwijs.
Kunt u ook niet wachten om te komen kijken? Bel snel voor een bezichtiging van De Ekster 2! We leiden u graag rond in dit prachtige huis!
Kenmerken
Overdracht
- Soort
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Prijs
- Prijs op aanvraag
- Aangeboden
- 6+ maanden geleden
- Gewijzigd
- 6+ maanden geleden
- Status
- Verkocht
- Aanvaarding
- In overleg
Bestemming
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Huidige bestemming
- Woonruimte
- Permanente bewoning
- Ja
- Recreatiewoning
- Nee
Bouw
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1979
- Bouwjaar omschrijving
- De woning is gebouwd in 1979.
- In aanbouw
- Nee
- Onderhoud (binnen)
- Goed
- Toelichting
- De woning is van binnen goed onderhouden.
- Onderhoud (buiten)
- Goed
- Toelichting
- De woning is van buiten goed onderhouden.
- Dak
- Zadeldak
- Dak materialen
- Pannen, bitumineuze dakbedekking
- Dak toelichting
- De woning beschikt over een met pannen gedekt zadeldak met wolfseind.
Energie
- Energielabel
- Einddatum
- 23 september 2022
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv ketel, open haard
- Warm water
- Cv ketel
- C.v.-ketel
- Nefit ecomline hr gas gestookte combiketel uit 2006 eigendom
Oppervlakken en inhoud
- Perceeloppervlakte
- 963 m²
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Overige ruimten
- 32 m²
- Inhoud
- 851 m³
Indeling
- Woonlagen
- 3 woonlagen
- Kamers
- 7 kamer(s) waarvan 5 slaapkamer(s)
- Badkamers
- 2 badkamer(s) en 1 aparte toilet(ten)
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, wastafel, wastafelmeubel, douches 2
- Voorzieningen
- Tv kabel, buitenzonwering, dakraam, glasvezel kabel
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk, beschutte ligging
- Tuin
- Achtertuin, voortuin, zijtuin, tuin rondom (Verzorgd)
- Tuin oppervlakte
- 600 m²
- Ligging
- Gelegen op
- Parkeren
- Openbaar parkeren, op eigen terrein
- Parkeren
- Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en in de omgeving.
Garage
- Garage soort
- Aangebouwd steen
- Voorzieningen
- Elektra, water
- Isolatie
- Geen isolatie
- Oppervlakte
- 33 m² (7,15m diep en 6,8m breed)
- Capaciteit
- 1 auto(s)
- Aantal
- 1
Schuur / berging
- Schuur / berging soort
- Vrijstaand hout
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
- Aantal
- 1
Kadaster surhuizum c 4423
- Oppervlakte
- 963 m²
- Omvang
- Geheel perceel
Media
Locatie
Meer informatie
De Flexibele Makelaar is u graag van dienst. Voor meer informatie of vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij zullen u hierna zo snel mogelijk en op de manier waarop u dat wenst terug antwoorden.